Wyżywienie

Dużą wagę przywiązujemy do żywienia naszych podopiecznych.Racjonalne żywienie jest szczególnie ważne w przypadku dzieci. Wpływa ono nie tylko na ich zdrowie, samopoczucie, odpowiedni wzrost i rozwój, ale także, właśnie od najmłodszych lat kształtuje smaki i preferencje żywieniowe.Naszą propozycję dedykujemy dzieciom i rodzicom, którzy zwracają szczególną uwagę na jadłospis.Zdrowe odżywianie dzieci to pełnowartościowe, smaczne posiłki. Staramy się , aby  menu było urozmaicone, lekkostrawne i przygotowane zgodnie z normami dietetycznymi wieku dziecięcego. Wszystkie  potrawy przygotowane są ze składników wysokiej jakości.W  kuchni nie stosujemy ulepszaczy typu kwasek cytrynowy czy glutaminian sodu, korzystamy tylko z naturalnych przypraw. W żywieniu dzieci uwzględniamy różne diety w zależności od wymagań zdrowotnych  i kulturowych dzieci. Wszystkie posiłki są nielimitowane,w ciagu dnia dzieci maja zapewniony nieograniczony dostęp do wody. Każdego dnia zapewniamy trzy nielimitowane posiłki oraz dodatkowy posiłek regeneracyjny dla podopiecznych pozostających dłużej w przedszkolu,posiłek regeneracyjny serwowany jest o godzinie 17.00.
Przykładowy jadłospis zamieszczamy poniżej

„Szczęśliwy maluszek gdy ma pełny brzuszek”

Przykładowy jadłospis

Śniadanie: