Kadra

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Smyko-kadrą.

Wiedza, doświadczenie, zabawa i pasja- to nas łączy. Tworzymy wykształcony, profesjonalny i kreatywny zespół. Mamy ogromne szczęście, bo robimy to, co umiemy i lubimy. Jesteśmy kreatywni, ciągle poszukujemy i doskonalimy swoją wiedzę. Świat się zmienia, a my dotrzymujemy mu kroku. W pracy wykorzystujemy, to co sprawdzone i co nowe- najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka. Oferujemy najwyższy poziom opieki i wychowania dla Państwa pociech.

Karolina Krajewska

Karolina Krajewska

Dyrektorka , Nauczycielka

Więcej

Absolwentka studiów  z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz studiów magisterskich z zakresu rehabilitacji społeczno – zawodowej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. W pracy z dziećmi przede wszystkim kieruje się indywidualnymi potrzebami i możliwościami dziecka poprzez wzmacnianie mocnych stron rozwoju a niwelowanie tych słabszych. Uważa, że jednym z podstawowych elementów pracy z dzieckiem jest stworzenie mu przyjaznego i bezpiecznego środowiska do rozwoju. Praca z dziećmi daje jej bardzo dużo radości a obserwowanie postępów podopiecznych jest największą motywacją do działania. Każdy dzień traktuje jako wyzwanie, a uśmiech i radość dziecka są dla niej najlepszą nagrodą. W przedszkolu jest wychowawca grupy “Liski”. Posiada ukończone szkolenia z zakresu “Dyscypliny bez Nakazów” wg. Agnieszki Chartanowicz, “Metody aktywnego słuchania muzyki” wg. Batii Strauss, “STEAM-owa Glottodydaktyka”, “Piosenka i ruch” wg. Marii Tomaszewskiej, “Podstawy czytania sylabowego”, “Jak pracować z klasą, w której jest uczeń z zespołem Aspergera lub autyzmem”, które stosuje w codziennej pracy z dziećmi. Dodatkowo ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Angelina Mroczkiewicz

Angelina Mroczkiewicz

Nauczycielka

Więcej

Absolwentka Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie- kierunek Edukacja Wczesnoszkolna oraz Przedszkolna. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność. W pracy stara się dawać z siebie jak najwięcej. Największą radość sprawia jej uśmiech oraz zadowolenie jej podopiecznych.

Izabela Lisovyk

Izabela Lisovyk

Nauczycielka

Więcej

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w  Warszawie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Jest osobą kreatywną i ciepłą. Priorytetem dla niej jest wszechstronne poznanie dziecka, zaspokojenie jego potrzeb oraz stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa. W przedszkolu obecnie jest wychowawcą w grupie “Smerfy”. Pracę z dziećmi uważa za pracę marzeń. Ukończyła między innymi kurs “Profilaktyka zaburzeń SI”, “Melorytmiczna koncepcja wspomagająca naukę czytania”, których założenia wdraża w codziennej pracy z dziećmi. Ukończyła również kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Edyta Karczemska

Edyta Karczemska

Nauczycielka

Więcej

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie. Ze naszym przedszkolem związana jest od 2007 r i w tym czasie była nauczycielem w różnych grupach wiekowych. Jest osobą kreatywną i spontaniczną. Lubi zaskakiwać dzieci ciekawymi zabawami i różnymi formami aktywności plastycznej. Podczas pracy ze swoimi podopiecznymi najważniejszy jest uśmiech na twarzy dziecka. W przedszkolu jest wychowawcą grupy “Sówki”. Ukończyła wiele kursów doszkalających min. “Muzykoterapia”, “Edukacja Matematyczna Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”, “Formy aktywności plastycznej we wczesnej edukacji dziecka”. Posiada również ukończony kurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej

Pracę z dziećmi traktuje jako swoją życiową pasję, a uśmiech dziecka jako najlepszą motywację do dalszej pracy. Dla Cioci Renatki nie ma zadań niemożliwych do wykonania, zawsze pełna pasji i zaangażowania stwarza dzieciom pełną bezpieczeństwa i niemal rodzinną atmosferę. Pełna kreatywnych pomysłów, stara się umilić naszym podopiecznym czas spędzony w naszym przedszkolu. Ukończyła min. szkolenie z zakresu “Agresywne dziecko w grupie – metody socjoterapeutyczne”.

Patrycja Bracha

Patrycja Bracha

Nauczycielka

Więcej

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności Resocjalizacja oraz studiów magisterskich o kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią. Dzieci są największą radością jej życia, a ich uśmiech daje największą motywację do dalszego działania. Jest osobą otwartą i zawsze uśmiechniętą. W przedszkolu jest wychowawcą grupy “Jagódki”. Ukończyła m. in. kursy “Zaburzenia mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym” oraz “Poznać, zrozumieć, uczyć dziecko, ucznia z zespołem Aspergera”

Edyta Pokropek

Edyta Pokropek

Kucharka

Więcej

Ciocia Edytka jak nikt inny wie jak dogodzić naszym Smykom w kwestiach kulinarnych. Codziennie przygotowuje pyszne, pożywne a przede wszystkim zdrowe posiłki, wkładając w to całe swoje serce. Puste talerze oraz uśmiechnięte buzie są najważniejszą recenzją pracy Cioci Edytki.

Monika Załuska

Monika Załuska

Pomoc Nauczyciela

Więcej

Ciocia Monika swoim uśmiechem codziennie wprowadza pozytywną atmosferę w naszym przedszkolu. Stara się by każdy dzień był dla Smyków pełen radości i domowej atmosfery. Zawsze gotowa do pomocy, serdeczna i empatyczna, która dobro dziecka stawia zawsze na pierwszym miejscu.

Kamil Rutkowski

Kamil Rutkowski

Rytmika

Więcej

Absolwent ZSM 1 w Warszawie w klasie saksofonu. Absolwent wydziału muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 10 lat pracuje z dziećmi prowadząc zajęcia , warsztaty oraz kursy z młodzieżą.

Łukasz Kosiński

Łukasz Kosiński

Taniec

Więcej

Dyplomowany instruktor tańca z przygotowaniem pedagogicznym, założyciel Szkoły Tańca Flash. Nauką tańca zajmuje się już prawie 10 lat, w tym 6 lat to praca z dziećmi. Aktywny tancerz i 2 v-ce Mistrz Polski, na koncie jest także Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego, Finał Mistrzostw Polski, Finały GPP. Ostatnim sukcesem z roku 2015 jest 3 miejsce na Open Środa Wielkopolska. Zajęcia taneczne w przedszkolu odbywają się w sposób ciekawy. Nauczanie dzieci to spełnienie marzeń. Ich chęć do tańca i trud jaki wkładają w zajęcia podwójnie motywuje i daje ogromną satysfakcję.

Antonina Szulczyk

Antonina Szulczyk

Glottodydaktyka

Więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska, ukończyła specjalizację nauki języka polskiego , jako języka obcego, co czyni ja glottodydaktyczką obcojęzyczną, inaczej lektorką języka polskiego , jako obcego. W pracy z dziećmi jest zawsze kreatywna, jej zajęcia są ciekawe i rozbudzają zainteresowanie dzieci językiem polskim.

Antonina Domalska – Szulczyk

Antonina Domalska – Szulczyk

Ceramika

Więcej

Z wykształcenia jest instruktorem kulturalno-wychowawczym o specjalności teatr. Zawsze interesowała się sztuką, zwłaszcza twórczością plastyczną , dlatego zdecydowała się na szereg kursów ceramicznych. Od pięciu lat prowadzi , z dużym poczuciem misji jaką jest rozwijanie wyobraźni, kreatywności i wrażliwości uczniów zajęcia ceramiczne.

Jakub Malicki

Jakub Malicki

Karate

Więcej

Założyciel UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki, reprezentant Polski, urodzony kumiciarz, multimedalista, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Należy do kadry narodowej kraju. Na co dzień pracuje jako instruktor karate w szkołach i prowadzi sekcje zawodniczą klubu.

Diana Macioch

Diana Macioch

Logopeda

Więcej
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna.
Pomoc dzieciom i ich rodzicom to jej największa pasja. Uwielbia maluchy za ich uśmiech i radość, która daje jej dużo sił do dalszej pracy. To właśnie dzięki nim zawsze jest wesoła i pozytywnie nastawiona do świata oraz ludzi. W razie jakichkolwiek problemów z mową zawsze chętnie pomoże i podpowie co warto zrobić. Jej celem jest aby dzieci dobrze mówiły i zawsze wychodziły z zajęć wesołe i szczęśliwe.
Mateusz Miernecki

Mateusz Miernecki

Język Angielski

Więcej

Naucza różnymi metodami, dostosowując je do indywidualnych potrzeb każdego ucznia tak aby rozwinąć wszystkie zdolności językowe, przede wszystkim przełamać barierę mówienia. Stara się zachęcić dzieci do nauki języka poprzez wprowadzanie gier i zabaw ruchowych.