Kadra

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Smyko-kadrą.

Wiedza, doświadczenie, zabawa i pasja- to nas łączy. Tworzymy wykształcony, profesjonalny i kreatywny zespół. Mamy ogromne szczęście, bo robimy to, co umiemy i lubimy. Jesteśmy kreatywni, ciągle poszukujemy i doskonalimy swoją wiedzę. Świat się zmienia, a my dotrzymujemy mu kroku. W pracy wykorzystujemy, to co sprawdzone i co nowe- najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka. Oferujemy najwyższy poziom opieki i wychowania dla Państwa pociech.

Izabela Lisovyk

Izabela Lisovyk

Dyrektorka , Nauczycielka

Więcej

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych magisterskich na kierunku edukacjia wczesnoszkolna i przedszkolna . Ukończyła również studia podyplomowe Zarządzanie w Oświacie. Jest osobą kreatywną i ciepłą. Priorytetem dla niej jest wszechstronne poznanie dziecka, zaspokojenie jego potrzeb oraz stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa. W przedszkolu obecnie jest wychowawcą w grupie “Smerfy” oraz dyrektorem. Pracę z dziećmi uważa za pracę marzeń. Ukończyła między innymi kurs “Profilaktyka zaburzeń SI”, “Melorytmiczna koncepcja wspomagająca naukę czytania”, których założenia wdraża w codziennej pracy z dziećmi. Ukończyła również kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Patrycja Wierzbicka

Patrycja Wierzbicka

Nauczycielka

Więcej

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. W naszym przedszkolu jest wychowacą grupy – Motylki. W swojej pracy wspomaga indywidualny rozwój dziecka. Uśmiech dziecka daje jej poczucie ,że jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu.

Edyta Karczemska

Edyta Karczemska

Nauczycielka

Więcej

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie. Ze naszym przedszkolem związana jest od 2007 r i w tym czasie była nauczycielem w różnych grupach wiekowych. Jest osobą kreatywną i spontaniczną. Lubi zaskakiwać dzieci ciekawymi zabawami i różnymi formami aktywności plastycznej. Podczas pracy ze swoimi podopiecznymi najważniejszy jest uśmiech na twarzy dziecka. W przedszkolu jest wychowawcą grupy “Mrówki”. Ukończyła wiele kursów doszkalających min. “Muzykoterapia”, “Edukacja Matematyczna Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”, “Formy aktywności plastycznej we wczesnej edukacji dziecka”. Posiada również ukończony kurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Patrycja Bracha

Patrycja Bracha

Nauczycielka

Więcej

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności Resocjalizacja oraz studiów magisterskich o kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią. Dzieci są największą radością jej życia, a ich uśmiech daje największą motywację do dalszego działania. Jest osobą otwartą i zawsze uśmiechniętą. W przedszkolu jest wychowawcą grupy “Biedronki”. Ukończyła m. in. kursy “Zaburzenia mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym” oraz “Poznać, zrozumieć, uczyć dziecko, ucznia z zespołem Aspergera”

Aneta Pęda

Aneta Pęda

Nauczycielka

Więcej

Ciocia Anetka w naszym przedszkolu jest wychowawcą najmłodszej grupy – Motylki. Posiada przygotowanie pedagogiczne do pracy w grupach żłobkowych oraz z dziećmi starszymi. W swojej pracy wykorzystuje wiele ciekawych pomysłów oraz zabaw twórczych. 

Monika Załuska

Monika Załuska

Pomoc Nauczyciela

Więcej

Ciocia Monika swoim uśmiechem codziennie wprowadza pozytywną atmosferę w naszym przedszkolu. Stara się by każdy dzień był dla Smyków pełen radości i domowej atmosfery. Zawsze gotowa do pomocy, serdeczna i empatyczna, która dobro dziecka stawia zawsze na pierwszym miejscu.

Sylwia Walenicka

Sylwia Walenicka

Pomoc nauczyciela

Więcej

Praca z dziećmi to jej pasja. Ciocia Sylwia stara się stworzyć domową, rodzinną atmosferę dla naszych przedszkolaków. Ceni indywidualne potrzeby i zdanie dziecka. Swoim uśmiechem i ciepłem sprawia, że każdy dzień w Smyku jest radosny.

Edyta Pokropek

Edyta Pokropek

Kucharka

Więcej

Ciocia Edytka jak nikt inny wie jak dogodzić naszym Smykom w kwestiach kulinarnych. Codziennie przygotowuje pyszne, pożywne a przede wszystkim zdrowe posiłki, wkładając w to całe swoje serce. Puste talerze oraz uśmiechnięte buzie są najważniejszą recenzją pracy Cioci Edytki.

Sylwia Pędziwiatr - Stefan

Sylwia Pędziwiatr - Stefan

Rytmika

Więcej

instruktor zajęć umuzykalniających, absolwentka Państwowego Liceum Muzyczne II st. im. Karola Szymanowskiego w Warszawie, w klasie skrzypiec z dodatkowym instrumentem fortepianem. W trakcie kariery zawodowej była wieloletnią artystką Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”, od wielu lat z powodzeniem realizuje się jako instruktor zajęć umuzykalniających w Żłobkach i Przedszkolach. Pasja Sylwii to taniec w każdej postaci oraz śpiew, pasje te bardzo jej się przydają w pracy z dziećmi. Miłośniczka zwierząt oraz zdrowego trybu życia.

Paulina Jechna

Paulina Jechna

Logopeda

Więcej

Logopeda i pedagog z zawodu i z zamiłowania,  trener TUS II stopnia. Od 7 lat pracuje z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami artykulacji, trudnościami szkolnymi. Swój warsztat pracy nieustannie doskonale poprzez liczne kursy poszerzające moje umiejętności. Ukończyłam  szkolenie z zakresu Metody Krakowskiej, logorytmiki. Jestem w trakcie studiów podyplomowych z SI i  sensoplastyki. To daje mi możliwość interdyscyplinarnego podejścia do każdego pacjenta i doskonalenia jego umiejętności poprzez stymulowanie różnych zaburzonych obszarów. Zawsze staram się precyzyjnie określić cel terapii i skutecznie go realizować. Zależy mi na tym, aby wszyscy pacjenci z którymi pracuję odnieśli jak największe korzyści z terapii.

Łukasz Kosiński

Łukasz Kosiński

Taniec

Więcej

Dyplomowany instruktor tańca z przygotowaniem pedagogicznym, założyciel Szkoły Tańca Flash. Nauką tańca zajmuje się już prawie 10 lat, w tym 6 lat to praca z dziećmi. Aktywny tancerz i 2 v-ce Mistrz Polski, na koncie jest także Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego, Finał Mistrzostw Polski, Finały GPP. Ostatnim sukcesem z roku 2015 jest 3 miejsce na Open Środa Wielkopolska. Zajęcia taneczne w przedszkolu odbywają się w sposób ciekawy. Nauczanie dzieci to spełnienie marzeń. Ich chęć do tańca i trud jaki wkładają w zajęcia podwójnie motywuje i daje ogromną satysfakcję.

Jakub Malicki

Jakub Malicki

Karate

Więcej

Założyciel UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki, reprezentant Polski, urodzony kumiciarz, multimedalista, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Należy do kadry narodowej kraju. Na co dzień pracuje jako instruktor karate w szkołach i prowadzi sekcje zawodniczą klubu.

Daniel Jechna

Daniel Jechna

Logopeda

Więcej

ogopeda/Anglista/Pedagog. Z dziećmi pracuje od 15 lat. Specjalizuje się w nauce dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Jedna z największych nagród są postępy moich podopiecznych. Zawsze uczulam rodziców na indywidualne potrzeby swoich dzieci i staram się wytłumaczyć że rozwój mowy jest nierozłącznie powiązany z rozwojem ruchowym.
Pamiętajmy jednak że prawdziwym kluczem do postępów jest systema praca. Nie musi być to praca w wymiarze kilku godzin dziennie, wystarczy 5 minut  ćwiczeń dziennie np w drodze do domu po przedszkolu.Aktualnie śledzę rozwój językowy mojej córki.

Wioletta Mackiewicz

Język Angielski