Zerówka

Serdecznie zapraszamy do naszej zerówki, program edukacyjny jest taki sam dla wszystkich – niezależnie od tego, czy dziecko chodzi do przedszkola, czy do szkoły. Różny natomiast jest sposób jego realizacji.
W przedszkolu program zajęć jest zdecydowanie bardziej urozmaicony. Nasi podopieczni oprócz realizacji programu zerówkowego maja dostostep do szeregu zajęć dodatkowych, ktore znajdują się w naszej ofercie.Sale w naszych przedszkolach w przeciwieństwie do klas szkolnych są dostosowane do spędzania czasu w urozmaicony sposób: jest w nich miejsce na naukę, ale też i zabawę. Zdajemy sobie sprawę, jak wielka odpowiedzialność niesie ze soba ksztalcenie  zerowkowiczow.Zależy nam na ukształtowaniu silnego poczucia własnej  wartości  u naszych podopiecznych..Nie zapominamy o asertywności, ale uczymy również empatii. Absolwenci wychodząc spod naszych skrzydeł potrafija stawić czoło życiowym problemom, odnoszą sukcesy, a porażki traktują jako część procesu w drodze do obranego celu.