HOME 9 Aktualności 9 VIII TYDZIEŃ WAKACJI – 22.08.2022 – 26.08.2022 Temat: „Artystyczny tydzień – malujemy, śpiewamy i tańczymy!”

lip 30, 2022 | Aktualności

Poniedziałek

„Gąski, gąski do domu…” – tego dnia przypomnimy sobie zabawę sprzed lat! Oraz przeprowadzimy eksperymenty mieszania kolorów!

Wtorek

Podczas zajęć poznamy różne techniki malarskie, obejrzymy prace malarskie znanych autorów oraz sami staniemy się artystami!

Środa

Stworzymy Smykową orkiestrę wykorzystując instrumenty dostępne  w przedszkolu, oraz samodzielne wykonane przez Przedszkolaki.

Czwartek

Konkurs  – „Jaka to meeeelodia?” , sprawdzimy czy nasze Przedszkolaki znają melodie z różnych bajek! Oraz przypomnimy sobie zabawę „raz, dwa, trzy .. Baba Jaga patrzy!” 😊

Piątek

Just dance kids!!!!! 😀 Tego dnia będzie dużo tańca i zabawy bo przed nami na zakończenie wakacji HAWAJSKA IMPREZA! Prosimy o przygotowanie odpowiedniego stroju!