I tydzień wakacji 01.07-05.07.2019r. Szalone lata 70-te

W tym tygodniu przeniesiemy się w lata 70′. Poznamy stroje , fryzury oraz zabawy z tamtych lat. W poniedziałek minie nam pod hasłem „kwiaty we włosach ” przygotujemy piękne wianki na głowę oraz stworzymy piękne i kolorowe fryzury. We wtorek zaś stworzymy ” tęczowa bryke ” Fiata 126p , którego sami pięknie ozdobimy. Nauczymy się rowniez ukladu tanecznego do słynnego YMCA. W środę nasza sala zamieni się w ” Manufakture biżuterii ” będziemy tworzyć wyjątkową i niepowtarzalna biżuterię, która dzieci podaruja wyjątkowym osobą. Czwartek – odbędzie się malowanie koszulek ( dzieci przynoszą koszulki z domu ) w kolorowe barwy i wzory z lat 70′ oraz napijemy się pysznej lemoniady arbuzowej, która przygotujemy samodzielnie. Na zakończenie tygodnia odbędzie się Mundial Polski 1974 , dzieci rozegrają najprawdziwszy mecz piłki nożnej ( prosimy aby w tym dniu dzieci były ubrane na sportowo ).

Opublikowano w Terminarz.