30.10.2019r. Wycieczka do Teatru Guliwer w Warszawie na spektakl,, Koziołek Matołek”

Przedstawienie zrealizowane jest w konwencji nawiązującej do pierwszych historyjek obrazkowych autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Koziołek przemierza świat, odwiedza egzotyczne kraje, przeżywa emocjonujące i pouczające przygody. Jak zwykle wyjdzie cało z każdej opresji i odnajdzie „całkiem blisko”, to co dla niego najlepsze. Spektakl łączy żywy plan, zabawę przedmiotami a także teatr cieni.

25.10.2019r. Światowy dzień kundelka

Wy nie wiecie, a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem…”

Tak śpiewał Adaś z Akademii Pana Kleksa.   Teraz dzieci z naszego przedszkola  dowiedzą się jak należy rozmawiać z psem, jak się przy nim zachowywać, jak go karmić i pielęgnować. A to wszystko dzięki zajęciom z pieskami.

16.10.2019r. ,,O pchle co manier nie miała”- teatrzyk

Ten teatr to ciekawy, interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego, inspirowany żywiołowym tekstem „Pchły Szachrajki”, zaliczanym do klasyki polskiej literatury dla dzieci. W kontekście konkretnych fragmentów bajki Brzechwy o psotnej pchle, w spektaklu przybliżone i objaśnione będą małym Smykom takie angielskie pojęcia, jak nazwy pór roku czy proste antonimy (big – small, pritty – ugly, slim – fat). To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez Teatr Tak w spektaklu „O Pchle…”, ponieważ wykorzysta on w nim również tak ciekawe i interaktywne elementy, jak np. grę w magiczne koło wiedzy, lekcję tańca animacyjnego „Aerobik o poranku”, czy podróż ciuchcią połączoną z nauką piosenki „Jedzie ciuchcia ciuch ciuch ciuch