28.02.2018r. Tłusty czwartek

Z okazji zbliżającego się Wielkiego Postu, każdy ostatni czwartek karnawału to „Zapusty”, wedle tradycji to dzień, w którym możemy sobie pozwolić na małe, „co nieco”.
Tego dnia razem z naszymi przedszkolakami z przyjemnością zrobimy pyszne paczki i faworki.

19.02.2019r. Bal karnawałowy w Smyku

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbędzie się oczekiwany przez dzieci „Bal Karnawałowy ”. W tym dniu przeniesiemy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. I tu liczymy na pomysłowość rodziców w przygotowaniu dla swoich pociech ciekawych strojów karnawałowych . Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów, piratów czy żołnierzy – komandosów, pojawia się pewnie postaci z ulubionych bajek: Czerwony Kapturek, Syrenka, Kot w Butach. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczną się tańce – przy rytmach wesołej muzyki. Oczywiście znajdzie się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Do domu dzieci pewnie będą wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.