Zajęcia dodatkowe – PAŹDZIERNIK

0acaa0acb45d01f7f4616382f2e0fe26-0

23.10 – „Smyki poznają zawody – ROLNIK”

W tym miesiącu Smyki będą miały szansę zapoznać się z pracą rolnika.  :) Dowiedzą się dlaczego praca rolnika jest tak ważna w życiu każdego z nas. Najpierw przedszkolaki obejrzą krótki film, a następnie wykonają pracę plastyczną nawiązującą do tematu zajęć. :)

22.10 – Pasowanie na przedszkolaka

Jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego dziecka jest właśnie pasowanie na przedszkolaka! Tego dnia nowo przyjęte do naszego przedszkola dzieci oficjalnie staną się przedszkolakami. :)

14.10 – Dzień Edukacji Narodowej

Co roku 14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela, w tym dniu nasze Smyki przygotują małe niespodzianki dla naszych Cioć.

12.10 – „Podróże ze Smykiem – kierunek Japonia”

W tym miesiącu nasze Smyki odwiedzą kraj kwitnącej wiśni czyli Japonię! Przedszkolaki podczas zajęć poznają zwyczaje i kulturę tego pięknego kraju oraz będą miały okazję zobaczyć prawdziwe kimono, poznać japońskie pismo oraz wziąć udział w ceremonii parzenia herbaty po japońsku.

30.09 – DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzisiaj swoje święto obchodzą nasi wspaniali i dzielni CHŁOPCY! Tego dnia na chłopców czeka moc atrakcji i wrażeń czyli BAL SUPERBOHATERA. Każdy z chłopców będzie mógł przebrać się za swojego ulubionego superbohatera i świętować hucznie swoje święto. :)

Zajęcia dodatkowe – WRZESIEŃ

lista-dodatkowe-wrzesien

28.09 – DZIEŃ ŚLIWKI

„Najłatwiejsze ciasto w świecie –
tak, tak, tak!
Nic a nic się go nie gniecie –
Ty potrafisz także upiec –
tak, tak, tak!
Nawet gdy nie jesteś zuchem –

Teraz śliwki poukładam
w natłuszczonej tortownicy,
włożę ciasto i do pieca
na około pół godziny.”

Tego dnia nasze przedszkolaki zamienią się w szefów kuchni i przygotują przepyszne ciasto śliwkowe!