29.04.2018 r. Turniej tańca sportowego o puchar Burnistrza Miasta

W tym dniu odbędzie się Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta. Organizatorem turnieju jest Szkoła Tańca Flash. Umiejętności taneczne będą prezentowały przede wszystkim dzieci z przedszkoli w Grodzisku maz  .Główna nagrodą jest Puchar Burmistrza Miasta , o który mali tancerze będą walczyć tańcząc drużynowo, ale każdy z uczestników ma szansę zdobyć dla siebie także i medal. W turnieju biorą udział Krasnoludki i Smerfy.

Zajęcia dodatkowe kwiecień

8F07C4DA-4F8E-47EE-88CF-BE395006CDA9

26.04.2018r. Wizyta Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim

Z okazji zbliżającego się Dnia Strażaka, dzieci zaprosiły do naszego przedszkola Państwową Straż Pożarną z Grodziska Mazowieckiego. Na nasz plac zabaw wjedzie …najprawdziwszy wóz strażacki. W trakcie spotkania dzieci dowiedzą się na czym polega praca strazaków i w jakich okolicznościach wzywa się straż pożarną.