Opłaty 2017/18

Opłaty

Czesne za pobyt Dziecka  w przedszkolu w roku 2017/2018  wynosi 550 zł (pięćset pięćdziesiąt złotych) miesięcznie.

W ramach czesnego oferujemy:

• język angielski– 3 razy w tygodniu.Nauka oparta jest na piosenkach i  wierszykach oraz różnorodnych grach i swobodnych zabawach.Gry i piosenki pozwalają dzieciom pokazać za pomocą ruchu, że rozumieją polecenia. W czasie zajęć, dzieci rozwijają podstawowe sprawności językowe w naturalnej kolejności: słuchanie, zrozumienie i mówienie.Nauka języka w naszym przedszkolu to przygoda dająca wiele radości.
  • muzyka angielska – 2 razy w tygodniu. Rytmiczne piosenki są łatwe do zapamiętania, a za pomocą gestów Dzieci poznają słówka zawarte w piosenkach.
  • rytmika – 1 raz w tygodniu.Pełna śpiewu, tańca, zabaw ruchowych przy muzyce oraz gry na instrumentach perkusyjnych. Zajęcia stwarzają możliwość zaspakajania wrodzonej dzieciom potrzeby ruchu, działania, uzewnętrzniania przeżyć emocjonalnych oraz służą wyrabianiu ich wrażliwości artystycznej. Zajęcia pozwalające odkryć osobowość i temperament przedszkolaków, przyczyniające się do rozwijania słuchu, koncentracji i pobudzające myślenie oraz wyobraźnię.
  • muzykoterapia– 1 raz w tygodniu.Muzyka uspokaja, uczy wrażliwości, rozwija zainteresowania i pozwala odkryć nowe umiejętności.
  • bajkoterapia – 1 raz w tygodniu.Bajkoterapia to, mówiąc najprościej, terapia przez bajki. Odpowiednio dobrane i opowiedziane albo przeczytane historie mogą doskonale wyciszyć, choćby przed snem, po dniu pełnym wrażeń
  • Zajęcia teatralne – 1 raz w tygodniu(4-5 latki).Podczas nich dzieci uczą się pokazywania ciałem i mimiką uczuć, stanów, emocji. Poznają różne rodzaje teatru i dowiadują się, na czym polega gra aktorska i jakie są formy teatralne.
  • Eko-Smyki– 1 raz w miesiącu. Zajęcia na których dzieci będą oglądały pod mikroskopem wiele interesujących roślin i nie tylko. Dzięki tym zajęciom nauczą się szacunku dla przyrody i będą wiedziały jak ekologicznie żyć we własnym domu. W ramach zajęć dzieci będą sadzić warzywa,zioła a także kwiaty.
  • Wesołe języczki-2 razy w tygodniu. Zajęcia skierowane do wszystkich dzieci, które lubią czasem pokręcić nosem i powykrzywiać buzię. To logopedyczna zabawa relaksacyjno-rozwojowa zwiększająca otwartość i pewność siebie u dzieci.
  • Akademia doświadczalskich– 2 razy w miesiącu. Zajęcia polegają na badaniach, doświadczeniach, eksperymentach pomagających zrozumieć otaczający świat.
  • Wierszykarnia przedszkolaka– 1 raz w miesiącu. Są to zabawy literackie z utworami poetyckimi dla dzieci np.: „Czarno-białe wierszyki” M. Brykczyński, „Origami z wierszykami” A. Frączek, „Rupaki”, „A jak będę dorosła”, D. Wawiłow, “Zamkowe bajeczki” D. Gellner, „Bambo” , „Lokomotywa” , „Dwa Michały” J. Tuwim, „Na straganie” J. Brzechwa.
  • Mrowisko słuchowisko– 1 raz w tygodniu, w każdy wtorek tygodnia . Mróweczki gromadzą się w mrowisku a chętny Rodzic czyta bajki ,bajeczki ,baśnie rymowanki i wierszyki .Dziecko w ten sposób poznaje świat, zdobywa nowe wyobrażenia i pojęcia kształci wyobraźnię
  • 4 nielimitowane posiłki
  • zajęcia plastyczne– codziennie rysujemy, wycinamy,rzeźbimy,przyklejamy, lepimy, wydzieramy, malujemy i tworzymy
  • zajęcia ruchowe– codziennie biegamy,skaczemy, czołgamy się, wspinamy
  • atrakcje w przedszkolu – 1 raz w miesiącu (przedstawienia teatralne, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi),
  • przesiewowe badania logopedyczne

Czesne i opłata za wyżywienie płatne są z góry w terminie do 5 każdego miesiąca na rachunek bankowyAlior Bank  nr 55 2490 0005 0000 4520 5360 0841

Metody wspomagające: kinezjologia, metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, matematyka wg. Gruszczyk- Kolczyńskiej.