Kadra

Wiedza, doświadczenie, zabawa i pasja- to nas łączy. Tworzymy wykształcony, profesjonalny zespół. Mamy ogromne szczęście , bo robimy to, co umiemy i lubimy. Jesteśmy kreatywni , ciągle poszukujemy i doskonalimy swoją wiedzę. Świat się zmienia,    a my dotrzymujemy mu kroku.W pracy wykorzystujemy to co sprawdzone i co nowe- najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka. Oferujemy najwyższy poziom opieki i wychowania  dla Państwa pociech.
IMG_6058BARBARA KUSZTAL –  DYREKTOR, NAUCZYCIEL

Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej mgr Pedagogiki Zdrowia z wychowaniem fizycznym. Absolwentka Edukacji Przedszkolnej studiów podyplomowych we Wszechnicy Polskiej w Warszawie.  Cały czas stara się podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez kursy i szkolenia edukacyjne,aby zapewnić swoim wychowankom jak najlepszy rozwój i edukację. Wprowadza w grupie ciepłą i rodzinną atmosferę,aby dzieci czuły że przedszkole jest ich drugim domem.Bardzo wesoła, pełna entuzjazmu i zaangażowania, a przy tym posiadająca niespożyte pokłady energii i wielkie serce do dzieci.

………….

IMG_2031GRAŻYNA FIGACZ- NAUCZYCIEL

Ukończyła studia magisterskie na akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, o specjalności Pedagogika przedszkolna,Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, która daje jej wiele satysfakcji i jest jej największą pasją. W codziennej pracy z dziećmi wybiera zabawy i gry odpowiednie dla wieku i prawidłowego rozwoju dziecka. . Wkłada całe swoje serce w opiekę nad dziećmi, by maluchy były bezpieczne i szczęśliwe.

………….

IMG_6057ANGELINA MROCZKIEWICZ , NAUCZYCIEL

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. ZNP na kierunku  Pedagogika Wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną.  Swoją pracę z przedszkolem rozpoczęła w 2012 r. W przedszkolu SMYK jest wychowawcą grupy „Smerfów”.  Praca z dziećmi daje jej dużo radości oraz satysfakcji , inspiruje ją dziecięca niepowtarzalność i wyobraźnia. Jest osobą otwarta,  uśmiechnięta, pozytywnie nastawioną do życia. Jej celem w pracy jest stworzenie dzieciom przyjaznej domowej atmosfery,  a także zapewnienie im bezpieczeństwa i poczucia, że są kimś wyjątkowym.Ukończyła kurs logopedyczny ,,Wesołe języczki”, ,,Muzykoterapia

…………………

FullSizeRender

KLAUDIA KOWALCZYK- NAUCZYCIEL

Ukończyła studia Pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.W swojej pracy często odnosi się do pedagogiki zabawy,gdyż to właśnie zabawa jest naturalną aktywnością przedszkolaków. Uwielbia swoją prace. Kreatywna w pracy potrafi tworzyć fajne rzeczy z origami,plasteliny. Stara się wspierać rozwój przedszkolaków, pobudzać je do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę.

IMG_4237AGNIESZKA MICHALSKA – NAUCZYCIEL

Ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie .Ukończyła dodatkowe kursy: pedagogika zabawy, plastyka dla najmłodszych., oraz kurs bhp i pierwszej pomocy, logopedyczny pt:”Wesołe języczki”, bajkoterapii i teatralny.

RENATA KOSTRZEWA-POMOC NAUCZYCIELA

ZAJĘCIA DODATKOWE- INSTRUKTORZY

JĘZYK ANGIELSKI- ANNA WIELOCHOWSKA

RYTMIKA  – ALEKSANDRA SELIWIAK

absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie w specjalności gra na altówce. Ukończyła również Podyplomowe Studia Menedżerskie w zakresie zarządzania dla twórców, artystów i animatorów kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczyciel kontraktowy, swoje doświadczenie budowała w kontakcie z przedszkolakami, uczniami szkoły podstawowej, gimnazjum oraz średniej.

KARATE

KUBA MALICKI- SENSEI 1 DAN

– licencjonowany fizjoterapeuta, ukończył Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego, instruktor UKS Karate Grodzisk Mazowiecki, zawodnik kadry narodowej, wielokrotny medalista mistrzostw Polski.

Do celów szczegółowych zajęć należą między innymi wspomaganie harmonijnego rozwoju ciała dziecka, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, rozwijania pożądanych wzorców zachowań, rozwijanie u dzieci dobrych relacji z rówieśnikami poprzez uczestnictwo w zajęciach grupowych, zapoznanie dzieci z kulturą Japonii, nauka podstawowych zwrotów japońskich, opanowanie podstawowych umiejętności z zakresu karate tradycyjnego objętych programem.

TANIEC- ŁUKASZ KOSIŃSKI

Dyplomowany instruktor tańca z przygotowaniem pedagogicznym, założyciel Szkoły Tańca Flash. Nauką tańca zajmuje się już prawie 10 lat, w tym 6 lat to praca z dziećmi. Aktywny tancerz i 2 v-ce Mistrz Polski, na koncie jest także Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego, Finał Mistrzostw Polski, Finały GPP. Ostatnim sukcesem z roku 2015 jest 3 miejsce na Open Środa Wielkopolska. Zajęcia taneczne w przedszkolu odbywają się w sposób ciekawy. Nauczanie dzieci to spełnienie marzeń. Ich chęć do tańca i trud jaki wkładają w zajęcia podwójnie motywuje i daje ogromną satysfakcję.

KOREKTYWA-

LOGOPEDIA    Przemiła osoba, która pomaga dzieciom przyswoić poprawną wymowę. Absolwentka Pedagogiki, Logopedii i Oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko  – Mazurskim.Zajęcia prowadzę raz w tygodniu, zajęcia są indywidualne, mają na celu rozwijanie mowy biernej i czynnej a także usprawnienie aparatu artykulacyjnego oraz korygowanie wad wymowy.