Opłaty

Zapraszamy dzieci od 2 – 6 roku życia w godzinach od 7.00 do 18.00, jesteśmy otwarci przez cały rok kalendarzowy również podczas miesięcy wakacyjnych.

Czesne za pobyt Dziecka  w przedszkolu w roku 2021/2022 wynosi 560 zł (pięćset sześćdziesiąt) miesięcznie plus stawka żywieniowa w wysokości 9 zł za dzień.

W ramach czesnego oferujemy:

• codzienne zajęcia dydaktyczne prowadzone zgodnie z wytycznymi MEN przez nauczyciela
  • język angielski– 3 razy w tygodniu. Nauka oparta jest na piosenkach i  wierszykach oraz różnorodnych grach i swobodnych zabawach. W czasie zajęć, dzieci rozwijają podstawowe sprawności językowe w naturalnej kolejności: słuchanie, zrozumienie i mówienie. Nauka języka w naszym przedszkolu to przygoda dająca wiele radości.
  • muzyka angielska– 2 razy w tygodniu. Rytmiczne piosenki są łatwe do zapamiętania, a za pomocą gestów Dzieci poznają słówka zawarte w piosenkach.
  • rytmika– 1 raz w tygodniu. Pełna śpiewu, tańca, zabaw ruchowych przy muzyce oraz gry na instrumentach perkusyjnych. Zajęcia stwarzają możliwość zaspakajania wrodzonej dzieciom potrzeby ruchu, działania, uzewnętrzniania przeżyć emocjonalnych oraz służą wyrabianiu ich wrażliwości artystycznej. Zajęcia pozwalające odkryć osobowość i temperament przedszkolaków, przyczyniające się do rozwijania słuchu, koncentracji i pobudzające myślenie oraz wyobraźnię.
  • muzykoterapia– 1 raz w tygodniu. Muzyka uspokaja, uczy wrażliwości, rozwija zainteresowania i pozwala odkryć nowe umiejętności.
  • bajkoterapia– 1 raz w tygodniu. Bajkoterapia to, mówiąc najprościej, terapia przez bajki. Odpowiednio dobrane i opowiedziane albo przeczytane historie mogą doskonale wyciszyć, choćby przed snem, po dniu pełnym wrażeń.
  • Zajęcia teatralne –1 raz w tygodniu(4-5 latki).Podczas nich dzieci uczą się pokazywania ciałem i mimiką uczuć, stanów, emocji. Poznają różne rodzaje teatru i dowiadują się, na czym polega gra aktorska i jakie są formy teatralne.
  • Eko-Smyki– 1 raz w miesiącu. Zajęcia na których dzieci będą oglądały pod mikroskopem wiele interesujących roślin i nie tylko. Dzięki tym zajęciom nauczą się szacunku dla przyrody i będą wiedziały jak ekologicznie żyć we własnym domu. W ramach zajęć dzieci będą sadzić warzywa, zioła a także kwiaty jak i również wykonywać prace z wykorzystaniem wtórnych surowców.
  • Wesołe języczki-2 razy w tygodniu. Zajęcia skierowane do wszystkich dzieci, które lubią czasem pokręcić nosem i powykrzywiać buzię. To logopedyczna zabawa relaksacyjno-rozwojowa zwiększająca otwartość i pewność siebie u dzieci.
  • Smyki poznają zawody– zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu. Dzieci oglądają ciekawą prezentację multimedialną na temat omawianego zawodu.
  • Podróże ze Smykiem– zajęcia odbywają się raz w miesiącu . Smyki otrzymują własny paszport, dzięki któremu zwiedzają dany kraj. Celem zajęć jest zapoznanie z kulturą, tradycją, językiem, a także tradycyjnym jedzeniem danego kraju.
  • Mały Patriota– zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu. Mają za zadanie wzbogacenie wiedzy dzieci na temat edukacji patriotycznej, poznanie tradycji oraz ważnych wydarzeń z historii Polski. Realizacja treści polegać będzie na kształceniu właściwych postaw społecznych i patriotycznych.
  • zajęcia plastyczne– codziennie rysujemy, wycinamy,rzeźbimy,przyklejamy, lepimy, wydzieramy, malujemy i tworzymy
  • codzienna gimnastyka – codziennie biegamy, skaczemy, czołgamy się, wspinamy by jak najlepiej wspierać rozwój fizyczny naszych podpiecznych
  • atrakcje w przedszkolu– 1 raz w miesiącu (przedstawienia teatralne, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi),
  • przesiewowe badania logopedyczne