Zajęcia dodatkowe luty 2019

ZAJĘCIA DODATKOWE LUTY 2019-1

28.02.2019r. „Tłusty Czwartek- Akcja Wyślij pączka do Afryki”

Po raz kolejny nasze przedszkola przyłącza się do akcji  Fundacji Kapucynów „Wyślij pączka do Afryki”. Akcja ma na celu pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Równowartość jednego pączka to koszt wyżywienia afrykańskiego dziecka przez dwa dni.  „Pączkujmy razem! Niech dobre czyny rozkwitają przez pączkowanie!”.

Zajęcia dodatkowe luty 2019

ZAJĘCIA DODATKOWE 2 LUTY 2019-1

22.02.2019r. „Przedstawienie cyrkowe- CYRK POMPONI”

Nasze Smyki zobaczą wspaniałe przedstawienie cyrkowe w wykonaniu prawdziwych artystów cyrkowych . Tresura psów, żonglerka maczugami, piłkami i obręczami, taniec z  hula – hoop, iluzja, egzotyczne węże  oraz wesoły klaun Pompik z pewnością zachwycą nasze przedszkolaki.

19.02.2019r. „Bal Karnawałowy”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Prosimy Rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci na ten dzień:)