Tabelka zajęć dodatkowych Marzec 2020

Tablica MARZEC 2020-1

23.03-26.03.2020 „Konsultacje indywidualne”

Serdecznie zapraszamy na konsultacje indywidualne z nauczycielkami poszczególnych grup:

23.03.2020 (poniedziałek)

Grupa Biedronki- godz. 15.30-18.00

24.03.2020 (wtorek)

Grupa Delfinki- godz. 15.30- 18.00

25.03.2020 ( środa)

Grupa Wiewiórki- godz. 15.30-18.00

26.03.2020 (czwartek)

Grupa Tygryski- godz. 15.30- 18.00

23.03.2020 „Dzień Wody”

Z tej okazji wszyscy przychodzimy ubrani na niebiesko. Zajęcia będą miały na celu rozwijanie zainteresowań dzieci o otaczającym je świecie oraz rozbudzenie  poczucia odpowiedzialności za istniejące niewielkie zasoby wody pitnej; uświadomienie znaczenia wody dla życia i zdrowia ludzi, zwierząt i roślin. W tym roku ten dzień będzie miał szczególny wymiar ponieważ nasze przedszkolaki stworzą niezwykłe kropelki- cegiełki, z których dochód ze sprzedaży będzie w całości przekazany  dla Frania  z rdzeniowym zanikiem mięśni,,podopiecznego Fundacji SIEPOMAGA. Skoro krople tworzą jeziora, morza i oceany to wierzymy,że nasze kropelki również będą wielkim wsparciem w walce z chorobą chłopca!

19.03.2020 „Powitanie wiosny- wycieczka do Agrosturystki w Książenicach- grupa Tygryski, Wiewiórki i Smerfy”

Nasze Smyki będą poszukiwać wiosny wśród stawów , sadów  oraz labiryntów. Nie zabraknie również wspaniałych zwierząt i świetnej zabawy. Na koniec pyszne kiełbaski z ogniska! Wyjazd o godz. 9.30 , powrót około godz. 14.30.

16.03.2020 „Dzień Piekarza i Cukiernika”

Corocznie, 15 marca swoje święto obchodzą cukiernicy i piekarze. Dzięki ich ciężkiej pracy, rano na sklepowych półkach dostępne są bułki, chleb i inne wypieki, w tym ciasta. Nasze Smyki w tym dniu odwiedzą zaprzyjaźnioną cukiernię, w której nie tylko będą miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat słodkości, ale także ich spróbować

09.03.2020 „Dzień Kobiet”

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,zarówno te duże, jak i te małe. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu,to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.W tym dniu  z okazji Święta Kobiet odwiedzi nas słodki gość, który przeprowadzi słodkie warsztaty!

06.03.2020 „Dzień Dentysty”

5 marca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dentysty.  Praca stomatologa jest tak samo ważna jak każdego innego lekarza specjalisty. Święto to ma uświadomić także potrzebę leczenie jamy ustnej i dbania o zdrowy, piękny uśmiech, który przez długie lata jest wizytówką człowieka. 6 marca nasze Smyki wybiorą się do zaprzyjaźnionego gabinetu dentystycznego , aby zobaczyć jak wyglądają akcesoria niezbędne do pracy dentysty oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat higieny jamy ustnej.

05.03.2020 „Sesja do Tablo- grupa Smerfów”

W tym dniu w naszym przedszkolu odbędzie się sesja do dyplomów na zakończenie przedszkola- naszych najstarszych Smyków.

Tabelka zajęć dodatkowych luty 2020

Tablica LUTY 2020-1

28.02.2020 ” Koziołek Matołek”

Nasze Smyki czeka pogodne, rozśpiewane, żywiołowe i pełne uroku przedstawienie, którego główny bohater – Koziołek przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egzotyczne kraje, poznaje ich mieszkańców i przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających.