Tabelka zajęć dodatkowych PAŹDZIERNIK 2019

Tablica-Październik-2019

30.10.2019r. „Sesja fotograficzna do kalendarz na rok 2020”

W tym dniu odbędzie się sesja fotograficzna, zdjęcia będą wykonane na odpowiedzialność fotografa:)

29.10.2019r. „Bal Haloween”

W tym dniu odbędzie się straaaaasznie fajny bal dla duszków, małych dobrych czarownic oraz czarodziejów, magików i innych zaczarowanych bajkowych postaci. Nie zabraknie magicznych konkursów oraz zaczarowanej zabawy. Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci w tym dniu.

21.10.2019r. „Pasowanie na przedszkolaka”

W tym dniu odbędzie się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka” dzieci, które rozpoczęły w tym roku przygodę z naszym przedszkolem . Po uroczystej przysiędze, oficjalnie dołączą do grona naszych wspaniałych SMYKÓW!

17.10.2019r. „Wycieczka Smerfów, wiewiórek i Tygrysków do LABOSFERY”

Miejsce, gdzie praktyka spotyka się z informacjami z książek, trwale pozostawiając wiedzę w głowach uczestników – to właśnie Labosfera. Nasze Smyki wezmą udział w następujących eksperymentach: mleczko, śmieszne robaki, lampa lawa oraz doświadczeniach z suchym lodem. Między eksperymentami przewidziana jest przerwa na orzeźwiającą lemoniadę i pyszne zapiekanki.  Planowany wyjazd godz. 8.40 planowany powrót około godz. 14.30.

16.10.2019r. Teatr Tak ” O Pchle, która manier nie miała”

Opowieść o wielkiej damie, która ma wszystko prócz kultury. Nikt nie spodziewa się, że w tak małej pchle mieści się tak ogromny brak dobrych manier. Z tego braku pozostaje się tylko śmiać, pod warunkiem, że z naszymi manierami jest wszystko w porządku.
Spektakl inspirowany tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy