O nas

Prywatne przedszkole „Smyk” zaprasza dzieci od 2 do 6 lat w godzinach od 6.30 do 18.00 przez cały rok kalendarzowy również podczas miesięcy wakacyjnych.

SMYK – „szczęśliwe dzieci, zadowoleni rodzice”

Już od 10 lat pracujemy w duchu powyższej maksymy, czuwając nad tym by nasi wychowankowie byli radośni a ich rodzice spokojni, gdy każdego dnia zostawiają nam pod opieką swój największy skarb – własne dziecko.

Długoletnie doświadczenie, setki małych absolwentów dają ogromną satysfakcję z tego, co robimy na co dzień i motywują do dalszej pracy. Czas nauki, „prób i błędów” mamy już za sobą, dlatego dajemy naszym przedszkolakom wszystko, co najlepsze. Nasza oferta to przede wszystkim stała wykwalifikowana kadra, liczne zajęcia dodatkowe prowadzone przez sprawdzonych lektorów, starannie wyselekcjonowane programy dydaktyczne i metody wychowawcze, ciekawe wycieczki, akcje, konkursy, autorskie inicjatywy (zajęcia „Wesołe języczki, pisemko, …?). Nie osiadamy jednak na laurach, jesteśmy czujni na wszystkie przedszkolne nowości – z naszym doświadczeniem, znajomością potrzeb dzieci i ich rodziców uważnie wybieramy to, co naprawdę wzbogaca naszą ofertę i daje realne efekty w codziennej pracy.

Budynek przedszkola to piękna willa, która mieści się w spokojnym miejscu, otoczonym zielenią. Do własnej dyspozycji mamy duży, bezpieczny plac zabaw z wieloma urządzeniami zabawowymi. W budynku przedszkola znajduje się kuchnia, w której przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki dla naszych wychowanków. Tęczowe kolory, bajkowe postaci, barwne dekoracje zdobią ściany sal, w których dzieci dobrze się czują, bo wyrastają w poczuciu, że ich dzieciństwo jest kolorowe i radosne.

„Każdy smyk” jest inny, dlatego w naszej pracy realizujemy indywidualne podejście, które pomaga dziecku rozwijać talenty i wrodzone predyspozycje. Ciekawość świata, twórcze podejście do rzeczywistości, umiejętność współpracy, zaufanie – to fundamentalne zasady, którym sprzyjanie pomaga budować silne i ciekawe osobowości. To właśnie w okresie dzieciństwa dziecko uczy się najwięcej i najszybciej, dlatego wspólnie możemy stworzyć najlepsze warunki rozwoju Państwa pociechy. Zapraszamy do „Smyka” :)

Przedszkole prowadzi zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych.