Kadra

Wiedza, doświadczenie, zabawa i pasja- to nas łączy. Tworzymy wykształcony, profesjonalny i kreatywny zespół. Mamy ogromne szczęście, bo robimy to, co umiemy i lubimy. Jesteśmy kreatywni, ciągle poszukujemy i doskonalimy swoją wiedzę. Świat się zmienia, a my dotrzymujemy mu kroku. W pracy wykorzystujemy, to co sprawdzone i co nowe- najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka. Oferujemy najwyższy poziom opieki i wychowania dla Państwa pociech. 

Małgorzata Krajewska  – Dyrektor, Wychowawczyni gr. Tygrysków

FullSizeRender-150x150

Małgorzata Krajewska – dyrektor przedszkola,absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymsotku, na którym uzyskała tytuł magistra Edukacji elementarnej oraz Wydziału Filologii, na którym uzyskała tytuł Logopedy. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, na którym uzyskała tytuł Neurologopedy.W dalszym ciągu doskonali swój warsztat poprzez liczne warsztaty oraz szkolenia. Praca z dziećmi doskonali jej kreatywność i cierpliwość, ale przede wszystkim jest dla niej źródłem pozytywnej energii. Stara się aby każde spotkanie było dla nich przygodą.Uważa, że w pracy z dziećmi najważniejsza jest radość tworzenia i dlatego zawsze towarzyszy jej myśl: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!”

 

Aleksandra Lenkiewicz – Wychowawczyni gr. Smerfów

Ukończyła studia na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna z zakresu pedagogiki przedszkolna oraz pedagogika wczesnoszkolna z edukacją włączającą .Podczas pracy z dziećmi wykorzystuje tradycyjne i innowacyjne metody stymulujące wszechstronny rozwój podopiecznych.Przebywając z dziećmi nauczyła się patrzeć na świat ich oczami oraz jednocześnie tłumaczyć to, co nowe i niezrozumiałe.Każdy dzień to nowe wyzwanie, a uśmiech dziecka jest najwspanialszą nagrodą.W pracy z dziećmi kieruje się słowami Janusza Korczaka:  „Przede wszystkim należy uczyć dziecko patrzeć, rozumować i kochać, dopiero potem uczy się je czytać. Należy nauczyć młodzieńca chcieć i móc działać, a nie tylko wiele wiedzieć i umieć.”.

 Edyta Olędzka – Wychowawczyni grupy Delfinków

 W pracy z dziećmi stosuje ćwiczenia i zabawy, dzięki którym może poznać potrzeby dzieci tak, by lepiej wykorzystywać ich zdolności i umiejętności. Celem jej pracy jest stworzenie dzieciom przyjaznej, domowej atmosfery, zapewnienie im bezpieczeństwa i poczucia, że są kimś wyjątkowym. Stara się wspierać rozwój przedszkolaków, pobudzać je do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę.

 Karolina Rybkowska- Wychowawczyni grupy Wiewiórek

Absolwentka studiów  z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną i edukacji wczesnoszkolnej oraz studiów magisterskich z zakresu rehabilitacji społeczno – zawodowej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. W pracy z dziećmi przede wszystkim kieruje się indywidualnymi potrzebami i możliwościami dziecka poprzez wzmacnianie mocnych stron rozwoju a niwelowanie tych słabszych. Uważa, że jednym z podstawowych elementów pracy z dzieckiem jest stworzenie mu przyjaznego i bezpiecznego środowiska do rozwoju. Praca z dziećmi daje jej bardzo dużo radości a obserwowanie postępów podopiecznych jest największą motywacją do działania. Każdy dzień traktuje jako wyzwanie, a uśmiech i radość dziecka są dla niej najlepszą nagrodą.

 

 Język angielski – Anna Wielochowska

KODAK Digital Still CameraPracuję jako lektor języka angielskiego od 2003 roku. Jestem absolwentką studiów „Metodyka nauczania języka angielskiego” i posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie C1. Od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Jako nauczyciel kontraktowy pracowałam w szkołach publicznych oraz w prywatnych szkołach językowych. Od 2010 roku prowadzę własną szkołę językową British School w Warszawie. Nadal jednak pracuję jako lektor z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym 6-9 lat, ponieważ praca ta daje mi najwięcej radości i satysfakcji.

 

 

Rytmika – Kamil Rutkowski

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

 Taniec – Łukasz Kosiński

Dyplomowany instruktor tańca z przygotowaniem pedagogicznym, założyciel Szkoły Tańca Flash. Nauką tańca zajmuje się już prawie 10 lat, w tym 6 lat to praca z dziećmi. Aktywny tancerz i 2 v-ce Mistrz Polski, na koncie jest także Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego, Finał Mistrzostw Polski, Finały GPP. Ostatnim sukcesem z roku 2015 jest 3 miejsce na Open Środa Wielkopolska. Zajęcia taneczne w przedszkolu odbywają się w sposób ciekawy. Nauczanie dzieci to spełnienie marzeń. Ich chęć do tańca i trud jaki wkładają w zajęcia podwójnie motywuje i daje ogromną satysfakcję. 

 Karate  –   Jakub Malicki

SENSEI 1 DAN– licencjonowany fizjoterapeuta, ukończył Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego, instruktor UKS Karate Grodzisk Mazowiecki, zawodnik kadry narodowej, wielokrotny medalista mistrzostw Polski.Do celów szczegółowych zajęć należą między innymi wspomaganie harmonijnego rozwoju ciała dziecka, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, rozwijania pożądanych wzorców zachowań, rozwijanie u dzieci dobrych relacji z rówieśnikami poprzez uczestnictwo w zajęciach grupowych, zapoznanie dzieci z kulturą Japonii, nauka podstawowych zwrotów japońskich, opanowanie podstawowych umiejętności z zakresu karate tradycyjnego objętych programem.

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.