Kadra

Wiedza, doświadczenie, zabawa i pasja- to nas łączy. Tworzymy wykształcony, profesjonalny i kreatywny zespół. Mamy ogromne szczęście, bo robimy to, co umiemy i lubimy. Jesteśmy kreatywni, ciągle poszukujemy i doskonalimy swoją wiedzę. Świat się zmienia, a my dotrzymujemy mu kroku. W pracy wykorzystujemy, to co sprawdzone i co nowe- najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka. Oferujemy najwyższy poziom opieki i wychowania dla Państwa pociech. 

Małgorzata Krajewska  – Dyrektor, Wychowawczyni gr. Krasnali

FullSizeRender-150x150

Małgorzata Krajewska – dyrektor przedszkola,absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymsotku, na którym uzyskała tytuł magistra Edukacji elementarnej oraz Wydziału Filologii, na którym uzyskała tytuł Logopedy. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, na którym uzyskała tytuł Neurologopedy.W dalszym ciągu doskonali swój warsztat poprzez liczne warsztaty oraz szkolenia. Praca z dziećmi doskonali jej kreatywność i cierpliwość, ale przede wszystkim jest dla niej źródłem pozytywnej energii. Stara się aby każde spotkanie było dla nich przygodą.Uważa, że w pracy z dziećmi najważniejsza jest radość tworzenia i dlatego zawsze towarzyszy jej myśl: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!”

 

Justyna Puławska- Wychowawczyni gr. Motylków

Justyna Puławska- ukończyła studia licencjackie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, jak również studia magisterskie z terapii pedagogicznej we Wszechnicy Polskiej w Warszawie. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną. Jest osobą ciepłą i otwartą. Jej mottem jest: „sukces dziecka moim sukcesem”.

 

Malwina Marcińczyk – Wychowawczyni gr. Smerfów

Malwina Marcińczyk– mgr specjalista terapii pedagogicznej, nauczyciel nauczania przedszkolnego. Ukończyła studia licencjackie z zakresu pedagogiki specjalnej – specjalność: oligofrenopedagogika, pedagogika wczesnoszkolna, jak również studia magisterskie z terapii pedagogicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej. W swoim dorobku zawodowym ma również szkołę policealną z zakresu terapii zajęciowej. Pełna zapału do pracy, studia z zakresu pedagogiki specjalnej oraz terapii pedagogicznej są realizacją jej życiowej pasji. Nowe zadania wynikające z pracy z dziećmi są dla niej doskonałą okazją do zdobywania nowych doświadczeń i poszerzania wiedzy.

 Magdalena Pruszko- Wychowawczyni grupy Tygrysków

Magdalena Pruszko–  absolwentka Wyższej Szkoły Im. Bogdana Jańskiego Warszawie oraz studentka 2 roku ( studia magisterskie) pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.  Jestem również absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku papiernictwo i poligrafia.  W pracy z dziećmi stosuje ćwiczenia i zabawy, dzięki którym możę poznać potrzeby dzieci tak, by lepiej wykorzystywać ich zdolności i umiejętności. Celem jej pracy jest stworzenie dzieciom przyjaznej, domowej atmosfery, zapewnienie im bezpieczeństwa i poczucia, że są kimś wyjątkowym. Stara się wspierać rozwój przedszkolaków, pobudzać je do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach.

 

 

 Język angielski – Anna Wielochowska

KODAK Digital Still CameraPracuję jako lektor języka angielskiego od 2003 roku. Jestem absolwentką studiów „Metodyka nauczania języka angielskiego” i posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie C1. Od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Jako nauczyciel kontraktowy pracowałam w szkołach publicznych oraz w prywatnych szkołach językowych. Od 2010 roku prowadzę własną szkołę językową British School w Warszawie. Nadal jednak pracuję jako lektor z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym 6-9 lat, ponieważ praca ta daje mi najwięcej radości i satysfakcji.

 

 

Rytmika – Aleksandra Seliwiak

KODAK Digital Still Camera

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie w specjalności: gra na altówce. Ukończyła również Podyplomowe Studia Menedżerskie w zakresie zarządzania dla twórców, artystów i animatorów kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczyciel kontraktowy, swoje doświadczenie budowała w kontakcie z przedszkolakami, uczniami szkoły podstawowej, gimnazjum oraz średniej.

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

 Taniec – Łukasz Kosiński

Dyplomowany instruktor tańca z przygotowaniem pedagogicznym, założyciel Szkoły Tańca Flash. Nauką tańca zajmuje się już prawie 10 lat, w tym 6 lat to praca z dziećmi. Aktywny tancerz i 2 v-ce Mistrz Polski, na koncie jest także Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego, Finał Mistrzostw Polski, Finały GPP. Ostatnim sukcesem z roku 2015 jest 3 miejsce na Open Środa Wielkopolska. Zajęcia taneczne w przedszkolu odbywają się w sposób ciekawy. Nauczanie dzieci to spełnienie marzeń. Ich chęć do tańca i trud jaki wkładają w zajęcia podwójnie motywuje i daje ogromną satysfakcję. 

 Karate  –   Jakub Malicki

SENSEI 1 DAN– licencjonowany fizjoterapeuta, ukończył Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego, instruktor UKS Karate Grodzisk Mazowiecki, zawodnik kadry narodowej, wielokrotny medalista mistrzostw Polski.Do celów szczegółowych zajęć należą między innymi wspomaganie harmonijnego rozwoju ciała dziecka, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, rozwijania pożądanych wzorców zachowań, rozwijanie u dzieci dobrych relacji z rówieśnikami poprzez uczestnictwo w zajęciach grupowych, zapoznanie dzieci z kulturą Japonii, nauka podstawowych zwrotów japońskich, opanowanie podstawowych umiejętności z zakresu karate tradycyjnego objętych programem.

 

Logopedia- Anna Kulik

Absolwentka Pedagogiki, Logopedii oraz Oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko                   – Mazurskim. Przemiła osoba, która pomaga dzieciom przyswoić poprawną wymowę .Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu,  indywidualnie, mają na celu rozwijanie mowy biernej i czynnej a także usprawnienie aparatu artykulacyjnego oraz korygowanie wad wymowy.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.